Ik snap werkelijk niet hoe we dat niet hebben gezien. We hebben denk ik wel vijf keer de timing geverifieerd voor we de nieuwe ketting definitief hebben vastgeklonken!
Vanavond nog maar een gekeken. Eerst ook nog even geverifieerd dat alles bovenop olie krijgt. Maar dat was allemaal prima. Toen de nokkenas op het merkteken gezet:
P8154471.jpg
Dan op de krukas markering kijken: blijkt dat de krukas bijna 20 graden voorbij TDC staat! Een tandje is precies 18 graden!!
P8154473.jpg
Reeds bij MB een paar reserve schakels besteld. Morgen binnen. Maar vanwege mijn werk kan ik pas over anderhalve week ermee aan de gang. Denk dat het wel moet zijn. Ik snap overigens niet dat ie zo’n kabaal maakt. Als de interne timing van de motor niet klopt loopt de motor meestal gewoon heel slecht of niet (of in ergste geval slaat met een zuiger in een klep). Maar deze loopt keurig alleen met veel kabaal. We zullen zien.Statistieken: Geplaatst door Jeroen — 15 aug 2018, 20:22
]]>