Hoi,
Heb je mooi voormekaar dus
Geen nood heb hier ook zoiets maar dan het linkerscharnier. Nee niet stuk, maar zit muur en muur vast. Ben bang voor roestwater in de scharnierbak. Kap wil nog wel los en van het slot maar dat is alles. openen vraagt veel kracht en ben bang voor knikken van mijn kap.
Weet ook een oplossing maar het enigste zal zijn toch met gepast geweld opendoen. Dan zodra je bij de bouten in de kap kan meteen die losmaken aan beide kanten. Moet je kap loskomen en eraf kunnen. Eenmaal eraf kun je bij de scharnieren komen. Zitten door de binnenwand met een soort borgclip. Zou die ook eerst losmaken zodat de scharnier niet tegendruk geeft. De pen kun je terug tikken zodat hij in de scharnierbak komt. Lijkt mij dat je dan de scharnier omhoog kan krijgen.
Zal wel een nieuwe scharnier kosten maar open is hij dan.
Die clips tref je aan onder je dashboard, onderste deel losnemen en dan met zaklamp zoeken naar die dingen. Zitten tegen de binnenwand van de scharnierbak, vrij hoog dat wel.
Laat even weten of het je lukt.
Vr.groet
Kees<br><br>Post edited by: RenK, at: 2010/07/27 19:25